Stato
Chiusa ad ulteriori risposte.
U

Utente Cancellato 50408

Ospite
:cauto::risata:
Ma è un laziale
Giusto....
Sai, che avevo rimosso....
no ire @ingelman ,si amici[DOUBLEPOST=1383492229,1383492125][/DOUBLEPOST]
L'altra sira l'ha se infuriada.
Mi su minga al perchè... fursa perché ghe capisi poc con l'eur l'eri abituat con i lir.
U sempra gestì il registrador de casa... se il cunt l'è Cent te me det Cent e me scriv Cent.
La ma dì, che se spusta il zeru final a se scris Des perché se l'è suttuintes per le agevolazion.
Stamatina un casot, cuma se fa con il cafè da 1 eur, ta spusta lu zer... a ga ven fora 1 cent.
L'ha sè infuriada, al safà minga su i cifr picul ma sui gros, te deve fa i scuntrit picul ma lung. Su impegnada a cumprà carta (l'altra sira gù pruvà a met quel del WC ma la ghe passa minga).
Poi la ma fa anche un discors, un tri an insce e saram sò.
L'avrà minga raccuntà su un po' dei solit bal: mi devi lavurà, alla pensium me manca un bel pu' d'an... cuma funt a mantenem?
Ludoooooo.che fatica....!!!!
 
P

PROGETTO_CASA

Ospite
Mai visto parlare milanese da una che è mezza svizzera ed un piemontese[DOUBLEPOST=1383492300,1383492264][/DOUBLEPOST].... transeat panetto e massimo che stanno sotto il po[DOUBLEPOST=1383492348][/DOUBLEPOST]...... forse potrebbe rosa ma lei oggi lavora
 
U

Utente Cancellato 50408

Ospite
:^^:
L'altra sira l'ha se infuriada.
Mi su minga al perchè... fursa perché ghe capisi poc con l'eur l'eri abituat con i lir.
U sempra gestì il registrador de casa... se il cunt l'è Cent te me det Cent e me scriv Cent.
La ma dì, che se spusta il zeru final a se scris Des perché se l'è suttuintes per le agevolazion.
Stamatina un casot, cuma se fa con il cafè da 1 eur, ta spusta lu zer... a ga ven fora 1 cent.
L'ha sè infuriada, al safà minga su i cifr picul ma sui gros, te deve fa i scuntrit picul ma lung. Su impegnada a cumprà carta (l'altra sira gù pruvà a met quel del WC ma la ghe passa minga).
Poi la ma fa anche un discors, un tri an insce e saram sò.
L'avrà minga raccuntà su un po' dei solit bal: mi devi lavurà, alla pensium me manca un bel pu' d'an... cuma funt a mantenem?
vado sul "traduttore linguistico"
 
Stato
Chiusa ad ulteriori risposte.

Gratis per sempre!

  • > Crea Discussioni e poni quesiti
  • > Trova Consigli e Suggerimenti
  • > Elimina la Pubblicità!
  • > Informarti sulle ultime Novità

Le Ultime Discussioni

Alto